Żłobek Kids Planet


Nasz żłobek został założony z myślą o stworzeniu miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpieczne, akceptowane i kochane.

Dla większości dzieci żłobek, poza rodziną, jest pierwszym środowiskiem społecznym. Doświadczenia z tego okresu mogą stać się źródłem sukcesów lub niepowodzeń, dlatego będziemy się starać, aby jakość świadczonych usług przez nasz żłobek była jak najwyższa.

Żłobek KIDS PLANET organizuje swoją działalność w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci w kontakcie z rodzicami i środowiskiem. Kładziemy duży nacisk na współpracę opiekunów z dziećmi i jego rodzicami, która ma wpływ na szeroko rozumianą edukację maluszka. Nasz żłobek jest miejscem, które stwarza możliwości ciągłego rozwoju dla dzieci, opiekunów i pozostałego personelu.

Placówka została przystosowana pod względem użytkowym, technicznym, gastronomicznym do potrzeb zdrowotnych małych dzieci. Naszymi dziećmi opiekuje się wykwalifikowana pielęgniarka noworodkowa, która dba o prawidłowy rozwój dzieci. Prowadzi badania przesiewowe (pomiary ciężaru ciała, wzrostu, obliczanie centyli, obserwację postawy ciała, wzroku, słuchu, uzębienia). Ponad to w naszym żłobku realizujemy program zdrowotny „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” promujący zdrowe odżywianie. Bierzemy również udział w programie „MALUCH +”.

Żłobek KIDS PLANET zaprasza dzieci w wieku od 12 miesiąca do lat 3 w godzinach 6:30 – 17:00 od poniedziałku do piątku przez 12 miesięcy w roku.